חליפות למלווה

בחירת החליפה הנכונה – איך בוחרים חליפות למלווים

מתבלטים אם להגיע לבחור חליפה עם מלווים כגון חברים או בני משפחה? אין שום בעיה, אצלנו משפחות וקבוצות חברים יכולות להגיע אלינו לפגישה כולם יחד. כאשר אנחנו ניגשים לבחירת חליפות שושבין לאירוע, העיקרון המנחה אותנו הינו הסינרגיה החשובה בין החליפות שכן לא נרצה ליצור מראה מפוזר בעל צבעים שונים בתכלית ללא קשר בין חליפה אחת לאחרת או בין סגנון מסויים לסגנון לגמרי אחר –  החליפות והסטייל של כולם צריכים להשתלב על מנת ליצור את הנראות המושלמת עבור האירוע.

אצלנו החתן תמיד בוחר ראשון!

ישנן מספר סיבות לכך וביניהן:

  • מתן יכולת בחירה מתוך מגוון הצבעים הרחב ביותר שקיים מבלי שאחד המלווים יבחר צבע שהחתן רוצה.
  • ברגע שיודעים את צבע החליפה הנבחר של החתן, צבע זה הופך למעשה לצבע המוביל באירוע, וכל הצבעים של המלווים צריכים להשתלב איתו בצורה הנכונה ביותר.
  • אנחנו מאוד מקפידים לבחור בגדי שושבין בהתאם לאופי האירוע – יש זוגות שרוצים אירוע מאוד קלאסי ולכן אנחנו מכוונים את המלווים ללבוש חליפת שושבין מלאה בצבע שחור / כחול עם פפיון/עניבה. מנגד יש זוגות שמעדיפים אירוע קליל יותר ובמקרה כזה גם אם החתן לבוש בצורה קלאסית אנחנו נדאג להקליל את הלבוש של המלווים על ידי שימוש במכנס אלגנט בלבד אשר יהיה בצבעים מתאימים או בצבע אחיד לכל המלווים, וחולצה מכופתרת.
  • כאשר אנחנו מלבישים מלווים, אמנם חשוב לנו מאוד שהם יבחרו לוק שמתאים לאירוע ומקובל על הזוג, אבל גם חשוב לנו כי חליפה לשושבין תשמש אותם גם בהמשך באירועים נוספים כסט מלא או אפילו כחלקים נפרדים.

חליפות לשושבינים זה אנחנו

אצלנו בסאלינה יש מגוון עצום של סגנונות וצבעים (מעל 60 צבעים שונים), כך שניתן להתאים את הלבוש לאירוע לפי קוד הלבוש שהזוג בוחר ולפי טעמם האישי של המלווים. בדרך כלל המלווים בוחרים חליפת מלווה צבעונית יותר, כלומר בצבעי פסטל בגוונים כחולים וירוקים למיניהם, וכן גם בצבעים נועזים יותר.

כאן בעמוד תוכלו להתרשם ממגוון רחב של חליפות מלווה חתן לאירועים. אנחנו זמינים לכל שאלה ונשמח לסייע בבחירת החליפה המושלמת עבורכם באמצעות הצוות המקצועי שלנו. האירוע שלכם מתחיל איתנו!

גלילה למעלה
שלום, צריכים עזרה?