הלוק המושלם לגבר מא' ועד ת'

יום החתונה הוא אחד הימים המאושרים ביותר עבור כל אדם. אחרי חודשים של הכנות ותכנונים מגיעים לפסגת החלומות, כדי ליהנות מהאירוע המרגש שהופך את בני הזוג לנשואים. לוח הזמנים ביום זה נקבע מראש והוא כולל הרבה מאד מטלות. הכול רשום ומסונכרן וזאת כדי שלא ישכחו אף משימה כיוון שהכול חשוב ומהותי. החתן דואג לתאם מראש מועד הגעה אל ספר באילת, כדי שההופעה שלו תהיה מרשימה ביותר.

לקראת החתונה החתן מסתפר מבצע עבורו תספורת מעולה, שבה כל שערה ממוקמת במקום שלה, קווי השיער בולטים והנראות היא מדהימה. בנוסף לכך, אם לחתן יש זקן הוא מקבל טיפול מיוחד שבו הספר מוריד מעט מהנפח של הזקן, מעגל ומקצץ וכך מעניק צורה מרהיבה לזקן שהופך להיות יפהפה ומודרני. עיצוב שיער הוא חלק אינטגרלי וחשוב ביותר בהופעה של חתן השמחה, ומעניק לו את הלוק המושלם מא' ועד ת'. זאת כיוון שהעיניים של כל הקהל שמגיע לחתונה, ובמיוחד כל אלו שסובבים אותו ברגעים המרגשים בחופה, מסתכלים רק עליו ועל אשתו לעתיד.

היערכות ביום החתונה להגעה לספר ולצילומים 

אחרי בוקר של עיצוב שיער אצל ספר, החתן ימשיך לבית המלון שבו הוא מתארגן. הוא יוריד מהקולב את החליפה היפהפייה שהוא בחר, מביט במראה ומרוצה מאד מהמראה היוצא דופן שלו בערב החשוב בחייו. עכשיו הוא מוכן לצאת לצילומים שינציחו את היום הזה.

חליפה אלגנטית לחתונה 

היו לחתן התלבטויות רבות לגבי קנייה של חליפה לחתונה, כיוון שהיו אופציות רבות: חליפות שחורות שהן מאד אקסקלוסיביות, חליפות קלאסיות בעלות גזרה נכונה ומחמיאה בגוונים מרהיבים כמו כחול כהה או אפור. כמו כן, חליפות פשתן בגוונים בהירים, או חליפות אחרות בגוונים ייחודיים שמעניקים מראה שובב וקליל.

בסופו של דבר, החתן הבין שערב של פעם בחיים אמור להיות מיוחד ביותר ולכן העדיף לרכוש חליפה שחורה מרהיבה ביופייה. מעל החולצה הלבנה המכופתרת הוא לובש ווסט קצר ויפהפה בגווני שחור ואפור ומעליו הז'קט המחויט שהופך את ההופעה ליוצאת דופן. הייתה גם התלבטות אם לענוב עניבה קלאסית בגוון מתאים, כמו טקסטורה של קוביות אפורות ושחורות, עניבה לבנה, אפורה חלקה או לחלופין פפיון מרשים בצבע שחור. הבחירה נפלה על פפיון שחור וכאשר רואים את המראה הכללי במראה מבינים עד כמה זו הייתה הבחירה המוצלחת ביותר. הבחירה הזו מעניקה לוק מושלם כיאה לחתן ביום חופתו שהשילוב של עיצוב השיער שביצע ספר באילת עם הלבוש הוא מהמם.

נעליים לחתן השמחה 

לנעליים בערב החתונה יש תפקיד חשוב. מצד אחד הן אמורות להיות בגוונים שמתאימים לנראות הכללית של החתן ולכן הבחירה הפעם היא על נעליים שחורות אלגנטיות ואיכותיות מעור איטלקי. מצד שני יש לוודא שהן נוחות וכך החתן יוכל ללכת ללא בעיה את המרחקים הארוכים בעת הצילומים וגם לקרוע את רחבת הריקודים לאורך כל הערב. 

מאמרים נוספים

גלילה למעלה
שלום, צריכים עזרה?